Lustrzane sufity napinane

Lustrzane, zwane róznież lakierowane bądź błyszczące – najbardziej popularne rozwiązanie. Dzięki swoim właściwościom optycznie powiększają pomieszczenie, sprawiają wrażenie bezgranicznej głębi. W pomieszczeniach mieszkalnych najczęściej są wykorzystywane w kuchniach, łazienkach, toaletach, krytych basenach, przedpokojach oraz salonach. Dostępne są w największej ilości kolorów.

 

Satynowe i Matowe sufity napinane

Matowe
jest to nowoczesna alternatywa dla sufitów podwieszanych, (wykonanych z płyt gipsowo-kartonowych). Absolutną przewagą jest czas montażu oraz brak konieczności malowania. Matowy sufit napinany o powierzchni 20m² montuje się zaledwie w kilka godzin. Dostępne w kilku podstawowych kolorach.

Satynowe
mają lekko połyskującą strukturę, która bardzo ładnie odbija promienie światła. Materiał jest idealnie gładki i nie wymaga malowania.

 

Podświetlane sufity napinane

Nowe rozwiązanie w zakresie projektowania oświetlenia. W zależności od techniki wykonania, podświetlany sufit napinany może służyć do samodzielnego oświetlenia pokoju lub jako element dekoracyjny. Zazwyczaj w tej technologii wykorzystywana jest folia transparentna (półprzezroczysta) i systemy oświetleniowe w postaci taśm LEDowych.

 

Sufity napinane z nadrukiem

Nadruk może być stosowany na każdym rodzaju folii. Bardzo często nadruk jest wykonywany na podwświetlanych sufitach napinanych. Poprzez połączenie tych dwóch elementów można uzyskać efekt witrażu, który jest unikatowym elementem dekoracyjnym każdego wnętrza.